Wyruszasz w podróż? Nie daj się niczym zaskoczyć!

Wyruszasz w podróż? Nie daj się niczym zaskoczyć!

Wyruszając w podróż, warto mieć przy sobie kilka drobiazgów. To zwyczajne przedmioty, które mogą okazać się przydatne w najmniej spodziewanym momencie i uchronić nas przed sporymi tarapatami! Poniżej znajdziesz listę akcesoriów, które dobrze będzie umieścić w schowku lub na tylnych siedzeniach wozu.

Ściereczka do samochodu pozwoli zadbać o czystość

W drodze wiele może się wydarzyć. Napój rozlany na skórzaną tapicerkę, irytująca plama na kierownicy, czy para na szybach to tylko niektóre przykłady tego, czego wszyscy wolelibyśmy uniknąć. Jak szybko się ich pozbyć? Ściereczka do samochodu pomoże uporać się z zabrudzeniami szybciej, niż mógłbyś przypuszczać. Doskonale sprawdzi się też do czyszczenia karoserii. Sięgnij po produkty uszyte z miękkiego materiału, na przykład z mikrofibry. Zyskasz wtedy pewność, że używając ich, nie zarysujesz lakieru ani lamp. W sytuacjach wymagających improwizowania mogą nawet posłużyć za ręcznik, w który wytrzesz mokre dłonie. Zastosowanie ściereczki wielokrotnego użytku jest naprawdę szerokie, a jej niska cena stanowi kolejny powód do tego, by zawsze mieć kilka sztuk ze sobą.

Czapki z logo jako modny i praktyczny dodatek

Zadbaj o swój komfort i zabierz nakrycie głowy. Czapki z logo nie muszą być wyłącznie stylowym elementem garderoby! Zapewnią Ci ochronę przed intensywnym promieniowaniem słonecznym, gdy wysiądziesz z auta podczas postoju. Osłonią także Twoje oczy, w połączeniu z okularami tworząc niezastąpiony duet. Nie masz ochoty inwestować w produkty od znanych marek? Równie dobrze spisze się jedna z tańszych czapek, których nie brakuje w sklepach z odzieżą. Miłośnicy oryginalnych rozwiązań będą z kolei najbardziej zadowoleni z tych tworzonych na zamówienie, które zostaną ozdobione wybranymi przez nich napisami lub grafikami.

Czy przenośny kompresor powinien znaleźć się w bagażniku?

O niemiłe wypadki nietrudno. Czasem wystarczy chwila nieuwagi i niesprzyjające warunki, żeby ciśnienie w oponach niebezpiecznie zmalało. Nie zawsze jesteś w stanie uzyskać wsparcie od innych. Przenośny kompresor pomoże Ci wtedy wyjść z opresji. Nie tylko wyrówna ciśnienie w oponach dużo szybciej i sprawniej niż mechaniczna pompka, ale pozwoli też wypełnić powietrzem materace, pontony i zabawki dla dzieci, bez których nie wyobrażają sobie one dnia nad wodą. To duże ułatwienie podczas wszelkiego rodzaju wakacyjnych wycieczek i wyjazdów za miasto. Niewielkie rozmiary, spore możliwości i niski koszt czynią to urządzenie rozsądną inwestycją, którą warto rozważyć. W drogę!